Skip to main content Skip to search
escalar Sp. z o.o. 61-577 Poznań, ul. Różana 13/3
+ 48 531 015 012
info@escalar.pl

ZESPÓŁ

4
Ekonomista i logistyk, specjalista w zakresie obsługi systemów dokumentacji elektronicznej w medycynie. Współpracuje także z podmiotami leczniczymi w obszarze zarządzania. Aktywny biegacz i gitarzysta.

Tomasz Adam

Prezes Zarządu
1
Programista, specjalizuje się w analizach baz danych. Kieruje zespołem ds. wdrożeń systemów informatycznych. Uwielbia energicznie spędzać czas wolny, niedawno odkrył pasję żeglowania.

Krystian Błaszkowiak

IT Manager
11
Politolog i kreatywny sprzedawca usług. Świetny partner do każdej rozmowy biznesowej o medycynie. Prywatnie wielki fan i pasjonat ASG.  

Cezary Sadowski

Specjalista ds. obsługi Klienta
2
Informatyk i entuzjasta nowych technologii. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie rozliczeń z NFZ. Miłośnik kina i ciężkiego rocka, uwielbia podróżować.  

Łukasz Matuszewski

Specjalista ds. wdrożeń i rozliczeń z NFZ
Gosia
Ekonomistka o specjalizacji: finanse i rachunkowość. Wnikliwa, precyzyjna i dokładna – te atuty znakomicie wpasowuje w prowadzenie rozliczeń z NFZ. Fascynują ją piesze wycieczki po górskich szlakach.

Małgorzata Wieczorkowska

Specjalista ds. wdrożeń i rozliczeń z NFZ
o_nas

Pięć sentencji Escalar

Lubimy siebie oraz swoją pracę. Zwracamy się do siebie po imieniu i dbamy o przyjazne relacje. Nie tworzymy niepotrzebnych barier, które mogłyby hamować nasz rozwój. Nie komplikujemy naszych działań ponieważ uważamy, że proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Każdego ranka chętnie wstajemy do pracy ale bardzo cenimy też weekendowy odpoczynek.

Med-Up sponsorem

20-tych Mistrzostw Polski Lekarzy
w Półmaratonie