Skip to main content Skip to search

ZESPÓŁ

Ekonomista i logistyk, specjalista w zakresie obsługi systemów dokumentacji elektronicznej w medycynie. Współpracuje także z podmiotami leczniczymi w obszarze zarządzania. Aktywny biegacz, gitarzysta oraz wokalista zespołu rockowego.

Tomasz Adam

Prezes Zarządu
Absolwentka kierunku Musical Theatre. Lubiąca organizację i porządek. Prywatnie zgłębia tajniki psiej behawiorystyki, trenując m.in. ze swoim psim kompanem. Relaksuje się podczas prac w ogrodzie i doglądania roślin domowych.

Agata Barczak

Asystentka Biura
Programista, specjalizuje się w analizach baz danych. Kieruje zespołem ds. wdrożeń systemów informatycznych. Uwielbia energicznie spędzać czas wolny, szczególnie od chwili kiedy odkrył pasję żeglowania.

Krystian Błaszkowiak

IT Manager
Informatyk i entuzjasta nowych technologii. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie rozliczeń z NFZ. Miłośnik kina i ciężkiego rocka, uwielbia podróżować.  

Łukasz Matuszewski

Specjalista ds. wdrożeń IT i rozliczeń z NFZ
Ekonomistka o specjalizacji: finanse i rachunkowość. Wnikliwa, precyzyjna i dokładna – te atuty znakomicie wpasowuje w prowadzenie rozliczeń z NFZ. Fascynują ją piesze wycieczki po górskich szlakach.

Małgorzata Wieczorkowska

Specjalista ds. wdrożeń i rozliczeń z NFZ
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej – kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi. Miłośniczka książek, zwłaszcza kryminałów. Pasjonuje ją sport i zdrowe odżywanie.  

Joanna Król

Specjalista ds. rozliczeń NFZ
Specjalista w zakresie zarządzania w Służbie Zdrowia. Posiada duże doświadczenie w obszarze rozliczeń z NFZ. W wolnych chwilach rozwija umiejętności kulinarne. Miłośniczka podróży, sportów wodnych, gitary oraz zwierząt domowych.

Joanna Dziamska

Specjalista ds. rozliczeń z NFZ

Pięć sentencji escalar

Lubimy siebie oraz swoją pracę. Zwracamy się do siebie po imieniu i dbamy o przyjazne relacje. Nie tworzymy niepotrzebnych barier, które mogłyby hamować nasz rozwój. Nie komplikujemy naszych działań ponieważ uważamy, że proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Każdego ranka chętnie wstajemy do pracy ale bardzo cenimy też weekendowy odpoczynek.