Skip to main content Skip to search

ZESPÓŁ

Ekonomista i logistyk, specjalista w zakresie obsługi systemów dokumentacji elektronicznej w medycynie. Współpracuje także z podmiotami leczniczymi w obszarze zarządzania. Aktywny biegacz i gitarzysta.

Tomasz Adam

Prezes Zarządu
Programista, specjalizuje się w analizach baz danych. Kieruje zespołem ds. wdrożeń systemów informatycznych. Uwielbia energicznie spędzać czas wolny, niedawno odkrył pasję żeglowania.

Krystian Błaszkowiak

IT Manager
Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej – kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi. Miłośniczka książek, zwłaszcza kryminałów. Pasjonuje ją sport i zdrowe odżywanie.  

Joanna Król

Asystentka Biura

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego na kierunku Elektroradiologia. Dzięki komunikatywności oraz zorientowaniu na działanie doskonale buduje relacje z klientami. W wolnym czasie zgłębia tajniki medytacji, jogi oraz rozwija pasję do gotowania.

Anna Malujda

Specjalista ds. sprzedaży i wdrożeń IT
Informatyk i entuzjasta nowych technologii. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie rozliczeń z NFZ. Miłośnik kina i ciężkiego rocka, uwielbia podróżować.  

Łukasz Matuszewski

Specjalista ds. wdrożeń i rozliczeń z NFZ
Ekonomistka o specjalizacji: finanse i rachunkowość. Wnikliwa, precyzyjna i dokładna – te atuty znakomicie wpasowuje w prowadzenie rozliczeń z NFZ. Fascynują ją piesze wycieczki po górskich szlakach.

Małgorzata Wieczorkowska

Specjalista ds. wdrożeń i rozliczeń z NFZ
Absolwentka Zdrowia Publicznego (Zarządzanie w opiece zdrowotnej) Uniwersytetu Medycznego. Pełna motywacji do podejmowania nowych wyznań. Pasjonatka jazdy konnej, dobrego kina; amatorsko rozwija swoje zamiłowanie w dziedzinie ilustracji i rysunku.

Karolina Turek

Specjalista ds. rozliczeń z NFZ i ochrony danych osobowych

Pięć sentencji escalar

Lubimy siebie oraz swoją pracę. Zwracamy się do siebie po imieniu i dbamy o przyjazne relacje. Nie tworzymy niepotrzebnych barier, które mogłyby hamować nasz rozwój. Nie komplikujemy naszych działań ponieważ uważamy, że proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Każdego ranka chętnie wstajemy do pracy ale bardzo cenimy też weekendowy odpoczynek.